Nemůžete nás z nějakého důvodu navštívit v Sarah Studiu? Nevadí, rozhodli jsme se pro vás připravit pár videí, která vám přiblíží, čemu se ve studiu věnujeme. Pojďte si s námi zacvičit čchi kung z pohodlí svého obývacího pokoje a až budete mít dostatek času, chuti a energie, zavítejte k nám osobně. Už se na vás těšíme!

Podpořte své zdraví s čchi kung

Zacvičit si čchi kung a podpořit tak své zdraví můžete i z pohodlí domova. Inspirujte se cviky z tradičního čínského cvičení čchi kung, které posílí váš imunitní systém a při každodenním opakování fungují jako účinná prevence onemocnění. Cviky ve videu jsou vybírány tak, abyste si je mohli kdykoliv zacvičit i sami, kdykoliv budete chtít.

Čchi kung je tradiční čínské cvičení, které blahodárně působí na naše tělo i duši a přispívá tak ke zdraví a dlouhověkosti. Cviky se provádí plynulými, přirozenými pohyby, které rozproudí zablokovanou čchi (energii) v těle a rozproudí ji. Zároveň s tím se uvolňují i naše psychické bloky a stres.

V našem studiu si můžete každou středu a pátek zacvičit Čchi kung určený pro začátečníky. Se specifickou sestavou cviků zvanou 8 kusů brokátu se můžete blíže seznámit na intenzivním dvoudenním kurzu, jehož termín co nejdříve upřesníme. Více o kurzu se dozvíte zde.

Protahování meridiánů

Jak jednoduše během pár minut posílit všechny orgány v našem těle? K tomu vám poslouží následující video, ve kterém vám představíme vysoce účinné cviky na protahování meridiánů. Že nevíte, o co se jedná?

V našem těle neustále proudí energie, kterou označujeme jako čchi a která putuje po vzájemně propojených energetických drahách. A právě to jsou takzvané meridiány, z nichž každý ovlivňuje určitý orgán v těle. Cílem harmonizačních cviků je uvolnění energetických drah od případných bloků, kterou mohou negativně ovlivňovat daný orgán. Zařaďte jednotlivé cviky do své každodenní rutiny a uvidíte, že vám vaše zdraví poděkuje. Předejdete únavě a mnohým zdravotním obtížím. Pustit se do cvičení můžete kdykoliv, je to jen na vás.