poradenství

Žijte svůj život bez omezení

Objevte svou osobní cestu – společně odhalíme vaše silné a slabé stránky a dáme vašemu životu nový směr.

Regrese aneb hlubinná abreaktivní psychoterapie – ponořte se do své minulosti a odhalte příčiny svých současných problémů.

Individuální kurz hubnutí – naučte se sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, pomocí kterého dosáhnete své vysněné váhy.

Objevte svou osobní cestu

Připadáte si ve svém životě ztraceni a máte více otázek než odpovědí? Společnými silami se dobereme podstaty vašeho konání, odhalíme vaše silné stránky a zapracujeme na těch slabých. Naše setkání probíhají individuálně v příjemném prostředí studia Sarah.

Věřím, že každý z nás má svůj Osobní příběh.

Jde o to, zda ho naplníme v tomto životě.

Jde o to, zda najdeme svůj smysl života, svou cestu, svůj cíl.

osobní cesta

Cena setkání: 500 Kč/60 minut

Regrese – hlubinná abreaktivní psychoterapie

Trápí vás dlouhodobé zdravotní potíže a psychické problémy? Trpíte nevysvětlitelnými úzkostmi, strachy nebo dokonce fobiemi? Řešení našich potíží často leží v našich minulých životech a je jen na nás, zda se odvážíme postavit se jim čelem. Ponořte se do své minulosti a odhalte příčinu svých současných problémů. Naše setkání probíhají individuálně v příjemném prostředí studia Sarah.

Jak regresní terapie funguje?

Regresní terapie je založena na fungování základních psychických mechanismů, jako je paměť a asociační procesy. Poskytuje nový pohled na situace, ve kterých se nacházíme, a přináší vysvětlení našich problémů v širších souvislostech.

regresní terapie

Cena sezení: 1 000 Kč/60 minut (jedno sezení trvá zhruba 90-120 minut)

Poradenství v kterékoliv oblasti není určeno k tomu, aby nahradilo ortodoxní medicínu, ale spíše aby ji doplnilo. Jestliže symptomy přetrvávají nebo je-li onemocnění závažné, prosím, obraťte se na lékaře. 

Ceník poradenství