poradenství

Žijte svůj život bez omezení

Zdá se vám, že nemáte svůj život ve vlastních rukou? Máte pocit, že se vám do cesty staví stále ty samé překážky, se kterými si nevíte rady? Až příliš vám záleží na tom, co si o vás myslí vaše okolí?

Individuální poradenství s odborníkem vám dát možnost získat odstup a podívat se na svůj život novýma očima. Díky tomu budete schopni najít ty nejdůležitější odpovědi sami v sobě a vydat se konečně tou správnou cestou.

  • Objevte svou osobní cestu – společně odhalíme vaše silné a slabé stránky a dáme vašemu životu nový směr.
  • EFT terapie – zaměříme se na vaše emoce a společně odstraníme emoční bloky, které jsou příčinou vašich potíží.

Ceník poradenství

Objevte svou osobní cestu700,-/60 minut
EFT terapie 700,-/60 minut

 

Objevte svou osobní cestu

Připadáte si ve svém životě ztraceni a máte více otázek než odpovědí? Společnými silami se dobereme podstaty vašeho konání, odhalíme vaše silné stránky a zapracujeme na těch slabých. Naše setkání probíhají individuálně v příjemném prostředí studia Sarah.

Věřím, že každý z nás má svůj Osobní příběh.

Jde o to, zda ho naplníme v tomto životě.

Jde o to, zda najdeme svůj smysl života, svou cestu, svůj cíl.

osobní cesta

Cena setkání: 700 Kč/60 minut

EFT terapie

V našem životě hrají hlavní úlohu emoce. Především pak ty, které neustále potlačujeme. Metoda EFT vám pomůže odstranit emoční bloky a tím zcela odstraní příčinu vašich potíží.

Na začátku sezení se vás zeptám na základní otázky – proč za mnou přicházíte, jaké konkrétní problémy řešíte a co od sezení očekáváte. Vždy potřebuji zjistit, jak dlouho problém trvá, kdy začal a jakou to v těle klienta vyvolává emoci. Potom přistoupíme k samotné technice EFT, při které kombinujeme rozhovor s jemným poklepem meridiánových bodů na rukách a hlavě. Společně se takto zaměříme na konkrétní problém a ten takzvaně „odťukáme“.

Sezení trvá 1-2 hodiny a zpravidla ho není třeba opakovat. V případě dlouhodobých a chronických potíží nebo pokud vás v životě omezuje vícero emočních bloků, je vhodné naplánovat hned několik sezení.

metoda eft terapie

Délka setkání: 1–2 hodiny

Cena setkání: 700 Kč/60 minut

Poradenství v kterékoliv oblasti není určeno k tomu, aby nahradilo ortodoxní medicínu, ale spíše aby ji doplnilo. Jestliže symptomy přetrvávají nebo je-li onemocnění závažné, prosím, obraťte se na lékaře. 

Kdo vás bude na vaší cestě doprovázet

Mgr. Šárka Horychová

K založení studia mě vedla touha vytvořit prostor, kde se každý cítí vítaný. Setkáte se tu s pochopením, oprostíte se od starostí a zaměříte svou energii sami na sebe. Věřím, že potenciál ke spokojenému životu máme ve vlastních rukou. Společně s ostatními lektory vám ho pouze pomůžeme objevit a přivést k životu.

Studio je mým splněným snem. Teď je na řadě, abych pomohla naplnit ten váš.  Jste připraveni?

KONTAKTUJTE MĚ

Chcete se objednat nebo potřebujete poradit?  Využijte kontaktní formulář, e-mail nebo mi zavolejte.

777 11 07 08

INFO@SARAHSTUDIO.CZ

Komenského 630/31

Jablonec nad Nisou