meditace

Zavřete oči a podívejte se do svého nitra

Přijďte se na chvíli zastavit a dopřát svému tělu, duši i mysli tolik potřebný odpočinek. Pravidelně pro vás pořádáme Osho meditace, které v sobě spojují pohyb, tanec a dech. 

 

     

Osho meditace

OSHO meditace nás vrací zpět do svého srdce a těla. Pomáhá nám v tom pohyb, hlas, tanec, dech a jiné techniky spojující nás s naším tělem a energií. Díky tomu (možná poprvé v životě) zažijeme svobodu, klid a hluboký mír. Můžete se těšit i na pravidelná setkávání přátel Joe Dispenzi.

Co je OSHO meditace?

Osho meditace pomáhá ztišit roztěkanou mysl, zklidnit rozbouřené emoce a uvolnit nahromaděný stres. Aby k tomu skutečně došlo, meditaci předchází aktivní část, která má za úkol rozhýbat tělo a emoce a rozproudit životní energii. Díky tomu je pak jednoduší stát se tichým pozorovatelem všeho, co se děje. 

Osho meditace dokáže bořit hluboce zakořeněné vzorce, které nás vězní v minulosti a nedovolují nám prožívat přítomný okamžik. Díky meditaci se dostáváme až k podstatě našeho bytí, odkrýváme své strachy a (možná poprvé v životě) poznáváme, jak chutná svoboda a jak vypadá naprostý klid, ticho a mír.

Jak meditace probíhá?

  • Meditace trvá 60 minut
  • Každý měsíc praktikujeme jinou OSHO meditaci (Kundalini, Nadabrahma,…)
  • Meditaci lze dělat o samotě, ale ve skupině má mnohem větší sílu a účinek.
osho dynamická meditace

Bližší info o meditaci

Kdy: pátek  od 18.00 hod.

Cena: 200 Kč

S sebou: pohodlné oblečení, šátek přes oči /pokud chcete/

Setkávání přátel Joa Dispenzi

Dr. Joe Dispenza není žádný tlachal. Skrze svojí vlastní osobní zkušenost s uzdravením se vrhnul do světa vědeckého ověřování. Všechny změny, které se dějí v nás má vědecky podloženy. Své poznatky následně ověřuje v praxi. Jsou tisíce lidí na celém světě , kteří když se zabývají jeho učením, vidí po několika měsících znatelné změny.

 My se pustíme do objevování sebe sama. Vzájemného sdílení, inspirování se knihami , meditacemi, videi. Vhodné i pro ty, kdo se Joem teprve seznamují, protože ve více lidech se lépe praktikuje.

 

úplňkové meditace

Vaší průvodkyní bude Elen BalvÍn Jirková, certifikovaná terapeutka metody Cesta. Během meditací vám zajistí příjemnou atmosféru a bezpečný prostor, kde je každý příjmán jako jedinečná bytost. 

Kde:  Jablonec nad Nisou

Kdy: 

Čas: 19.oo  hod.

Cena: 200 Kč

Elen Balvin Jirkova