Bylinné kapky Energy ve studiu Sarah | Poznejte sílu přírody

Objevte sílu přírody ukrytou ve 100% bylinných kapkách Energy. Filozofie české firmy Energy je založena na celostním přístupu k člověku, který chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému.

V nabídce společnosti Energy naleznete pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví.

Bylinné kapky Vironal

V listopadu a prosinci vládne prvek Kovu, který ovlivňuje zdraví našich vnitřností, dýchacího systému a kůže. Své zdraví tak můžete podpořit užíváním bylinných kapek Vironal.

Bylinné kapky Vironal podporují imunitní sytém (divizna velkokvětá), zajišťují zdraví dýchacího ústrojí (lípa srdčitá), zažívání (benedikt lékařský) a pokožky (lékořice lysá). K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Vironal s krémem Droserin z Pentagramu® terapeutických krémů.

bylinné kapky energy

Jak můžete bylinné kapky Energy koupit? Dostupné jsou ve studiu Sarah v Jablonci nad Nisou (Komenského 630/31). Po dohodě lze zaslat společností Zásilkovna.